DTF POTISK

DIGITÁLNÍ TRANSFER (DTF)


Nejodolnější digitální technologie současnosti pro potisk textilu.
Umožňuje plnobarevný tisk rastrových a nebo vektorových grafických formátů na téměř veškeré textilie. Zachytí barevné přechody i jemné detaily.
Je vhodná téměř na všechny materiály včetně softshellu. Navíc je ideální pro objednávky, které potřebujete vyřídit rychle.

dtf2

    

 Potisk již od 1 kusu.

 DTF technologií lze tisknout na trička, polokošile, košile, mikiny, blůzy, vesty, bundy,  kalhoty, gastro oděvy, reflexní oděvy, soufshell, fleece, čepice, kšiltovky, povlaky na polštáře, tašky, vaky, ponožky, dresy, rukavice a široké množství reklamních předmětů.

 PROČ DTF?

1. Nejodolnější digitální technologie současnosti pro potisk textilu - "Už se nikdy nemusíte obávat o kvalitu a trvanlivost potisku na vašem textile. S naší nejodolnější digitální technologií zaručujeme nejen vynikající kvalitu, ale také dlouhodobou odolnost."

2. Umožňuje plnobarevný tisk rastrových a nebo vektorových grafických formátů na téměř veškeré textilie - "Nyní můžete vyjadřovat své kreativní nápady bez omezení. Naše technologie umožňuje tisk jakýchkoli barevných a grafických formátů na prakticky jakýkoli textil."

3. Zachytí barevné přechody i jemné detaily - "Dosáhněte dokonalosti v každém detailu. Naše technologie zachytí i ty nejjemnější detaily a perfektně reprezentuje všechny barevné přechody."

4. Je vhodná téměř na všechny materiály včetně softshellu - "Od nynějška nejsou žádné materiály mimo dosah. Naše technologie je vhodná pro téměř vše, od běžných textilií až po softshell."

5. Ideální pro objednávky, které potřebujete vyřídit rychle - "Nestresujte se s časovým tlakem. Naše technologie vám umožní rychle a efektivně zvládnout i ty nejnáročnější objednávky."

6. Výsledný potisk má fantastickou elasticitu, povrch příjemný na omak a je vysoce odolný vůči praní - "Užijte si maximální pohodlí a dlouhodobou odolnost. Naše potisky jsou mimořádně elastické, příjemné na dotek a odolávají i nejnáročnějším praním."

7. Potisky vytvořené technologií DTF mají živé barvy s dokonalými barevnými přechody a ostré detaily - "Projevte svůj styl v plných barvách a s dokonalými detaily. S naší technologií DTF dosáhnete živých barev, dokonalých barevných přechodů a ostrých detailů."

8. Vhodné pro motivy s vysokým počtem barev či s jemnými detaily - "Oživte své nápady bez ohledu na složitost nebo detaily. Naše technologie se dokáže vypořádat se všemi barvami a jemnými detaily, které si přejete."

9. Tisk ve fotografické kvalitě - "Zachovejte své vzpomínky v nejvyšší možné kvalitě. Naše technologie vám umožní tisk ve fotografické kvalitě, abyste mohli uchovat své momenty navždy."

10. Vysoká trvanlivost a kvalita potisku - "Nikdy se nemusíte obávat o opotřebování nebo ztrátu kvality potisku. Naše technologie zaručuje vysokou trvanlivost a kvalitu, která zůstává stejná i po dlouhém nošení a praní."

Digitální transfer je další technologie vyvinutá pro tisk složitých předloh včetně fotografií a drobných vektorů s plnými tóny barev nebo barevnými přechody.

Motiv se natiskne na průhlednou tenkou fólii, která umožní snadné zapasování motivu. Výhodou je omyvatelnost a dlouhodobá životnost motivu.

 

 

Motiv se natiskne na tenkou průhlednou fólii a ta je teplem napasována na textil, což umožňuje tisk barevných přechodů. Fólie je hmatem téměř neznatelná, její nevýhodou je i přesto zhoršená prodyšnost textilu pod potiskem.

 

KLADY A OMEZENÍ DTF

KLADY OMEZENÍ
   + tisk fotografií, barevných přechodů a stínů    - není vhodné na strukturované, nebo příliš flexibilní textilie (fleece a froté)
   + lze tisknout i na směsové materiály a softshell    - neprodyšnost pod aplikací
   + vynikající životnost potisku

 

orientační ceník DTF 

 Uvedené ceny se vztahují na trička, mikiny a neskládaný textil. U bund, kalhot a kombinéz dochází k navýšení ceny spojenou s jejich rozbalováním a následným balením. Pro materiály s vysokou
úrovní impregnace se účtuje příplatek 15 % kvůli použití speciálního lepidla, které zajišťuje neprůchodnost impregnace do tisku.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: