Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2350 hodnocení
5
2234x
4
54x
3
19x
2
8x
1
35x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Super obchod, není co vytknout. Rychle objednáno vyřízeno a posláno.
+ Zbozi dorazilo ve slibeny datum.
+ Velikosti sedi podle tabulky
Obchod uvádí možnost přidání poznámky k objednávce. Tato kolonka je však zcela zbytečná, jelikož Vaši poznámku zcela ignorují.
Obchod mě také sám od sebe kontaktoval s tím, že barva vybraného hrnečku není k dispozici a nabídli mi dvě náhradní varianty, oranžovou a žlutou. Obchod jsem kontaktovala a požádala o náhradu v oranžové variantě, ale obdržela jsem žlutý hrneček. Takže nejen že ignorují poznámky v objednávce, ale i odpovědi na vlastní email!
Když jsem obchod po převzetí zásilky kontaktovala, jak je možné že jsem obdržela pravý opak objednávky a z jakého důvodu ignorovali mou poznámku v objednávce, nedočkala jsem se absolutně žádné reakce. Bude to již týden a obchod dělá mrtvého brouka, takže vzhledem ke kvalitě zboží a přístupu samotného obchodu rozhodně nedoporučuji! Sama bych zde již nikdy více nenakoupila!
+ Rychlost
+ Rychlé doručení
+ Odpovídající cena
Nakupuji zde již dlouho a jsem spokojena. Obchod nabízí slevy, rychlé doručení, kvalitní zboží.
+ Rychlost dodani, kvalita zbozi, velikosti odpovidaji
Max spokojenost šikovné ručičky výborně odvedená práce na 100% doporučuji
+ Přehledné stránky
+ Nízké ceny
+ Odpovídající kvalita
+ Rychlost dodání
+ Komunikace bez potíží
- Nic
Vše bylo v pořádku, nejvíce ocenuji ceny a rychlost dodání.
+ Přehlednost
+ Široký výběr
+ Rychlá odezva na objednávku
+ Rychle vyřízená a vyexpedováná objednávka
- Nic
+ Velký výběr za dobré ceny
- Chaos s cenami
- Cena odpovídá kvalitě
+ sortiment
+ cena
+ rychlé vyřízení
+ možnost osobního odběru
+ platba kartou i hotově
velmi rychlé vyřízení a zpracování objednávky, hrneček s vybraným potiskem a vlastním textem super. doporučuji
Vše proběhlo rychle a bez závad.
+ Zajímavé věci za dobré penize
- Objednávala jsem v pondělí,nezdařilo se nahrání fotek,do zprávy jsem to napsala. V úterý přišlo,že se objednávka vyřizuje a ve čtvrtek psal pan inženýr,že se fotky nenahraly,ať pošlu znovu. Od te doby bez reakce-je to tyden.. Takže asi tak.. Chtěla jsem pro mamku k narozeninám dárek a myslela,že když je to s čtrnácti denním předstihem,že to stačí,ale bohužel.. Nikde o delší době zpracování jsem nic nečetla. Za mě už tady objednávat nebudu
Trika vypadají být kvalitní, jen se mi zdá, že některé velikosti jsou menší než normálně.
+ Standardní průběh nákupu
+ Platba kartou předem bez problémů
- Trochu delší dodací lhůta, ale nijak tragická.
Doporučuji, vše proběhlo hladce
- Komunikace
- Dovolat se je horor
Zboží velice po urgenci zaslali přes Zásilkovnu. Bohužel v objednávce byli trička ,,černé,, které mají x tisíc ks na eshopu skladem, ale napíšou vám že nemají. Každopádně zboží v den doručení do Zásilkovny boxu byla zásilka odmítnutá a doteď je v boxu. V pátek jsem volal a nebyla ani kapka snahy aby odesílatel jakožto objednávatel + plátce přepravy cokoliv řešil s přepravní společnostní. Po dotlačení paní zavolala do Zásilkovny. Napsala mi email, že zásilku ještě daný den vyzvedne kurýr. Bohužel je pondělí a zásilka stále v boxu. Žádám vrácení peněz. Hezký den
Rychlé dodání, zboží splnilo očekávání.
Spokojenost