Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2349 hodnocení
5
2233x
4
54x
3
19x
2
8x
1
35x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Spokojenost
Rychlé doručení
- Neekologické balení.
To mě opravdu vytočilo. Plastové láhve byly ve velkém balíku, tomu ještě rozumím, ale ten byl vycpaný igelitovými sáčky, uvnitř každého byl papír s návodem použití něčeho totálně jiného. Bylo jich strašně moc. Přitom ty plastové láhve žádnou bezpečnostní výplň nepotřebovaly. No a já pak 10 minut vyndavala papír z každého sáčku, abych mohla dobře roztřídit odpad.
+ skvělá komunikace
+ rychlost
+ ochota
Vyšli mi vstříc, vše proběhlo dobře a rychle, doporučuji
+ Skvělí výběr , super kvalita, super cena, rychlost dodání ;-)
- nic
+ Všechno proběhlo v pořádku
+ Rychle dodáno
+ Vstřícný levný
+ dobré ceny, rychlost vyřízení
Maximální spokojenost, kvalitní zboží
Som velmi spokojna, tovar je velmi super, zodpoveda mojej predstave a aj kvalita vyhovuje, DAKUJEM
vyzvednutí na pobočce bez dalších nákladů ( poštovné, dobírka, ... )
ideální při malých objednávkách
Objednávali sme prvý raz a zatiaľ spokojný
+ Skvělé ceny
+ Hodně možností platby dokonce i dobírka
+ Široký sortiment
- Trošičku déle jsem čekal na potisk, ale stojí to za to perfektní jako vždy
Objednal jsem kalhoty ve velikosti L, ale přišla mi zásilka s kalhoty 2XL. Za 350 Kč za kus bych čekal vetší zodpovědnost a rychlost. Obchod rozhodně nedoporučuji.
+ Vyjdou vstříc jsou super.
Rychle dodane a ochotni pomoci .Dekuji
+ Výběr
+ Ceny
+ Kvalita
- Dlouhá doba dodání
Objednávám již podruhé a zboží ještě nedorazilo. Patrně není skladem, jak se jeví, ale někde u dodavatele třetí strany..
+ Objednávka byla vyřízena rychle a úspěšně.
Bezproblémové objednání i doručení.
byli jsme spokojeni
Paráda
+ Rychlá komunikace
Rychlá komunikace, rychlost s dodávkou na prodejnu k osobnímu vyzvednutí