Vše o POTISKU

Potisk i výšivku realizujeme na trička, polokošile, košile, mikiny, blůzy, vesty, bundy,  kalhoty, gastro oděvy, reflexní oděvy, soufshell, fleece, čepice, kšiltovky, povlaky na polštáře, tašky, vaky, ponožky, dresy, rukavice a široké množství reklamních předmětů.

 

DTF TISK

Nejodolnější digitální technologie současnosti pro potisk textilu. Umožňuje plnobarevný tisk rastrových a nebo vektorových grafických formátů na téměř veškeré textilie. Zachytí barevné přechody i jemné detaily.
Je vhodná téměř na všechny materiály včetně softshellu. Navíc je ideální pro objednávky, které potřebujete vyřídit rychle.

dtf2

    

 Potisk již od 1 kusu.

KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ

 

SÍTOTISK-TRANSFER

Sítotisk je oblíbenou a tradiční technikou používanou pro aplikaci designů na různé typy textilií, jako jsou trička, mikiny,  batohy , tašky i pracovní textil. Tato metoda se vyznačuje svou všestranností, odolností a schopností vytvářet živé a trvalé barvy.Sítotiskem tiskneme od 50 ks

KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ 

 

ŘEZANÁ FÓLIE
Technologie tisku řezanou fólií představuje jednu z metod aplikace grafiky na textilní materiály. Tento proces se zakládá na použití plotru, který vyřezává požadovaný motiv z předem vybrané fólie. Hlavní předností této techniky je možnost využití specifických barevných efektů, jako jsou neonové, reflexní, svítivé či metalické barvy, což přináší výraznou vizuální atraktivitu finálního produktu.

Potisk již od 1 kusu.

KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ 

SUBLIMAČNÍ TISK

Sublimační tisk na textil představuje revoluční technologii v oblasti digitálního tisku, která umožňuje přenos detailních a živých obrazových motivů na různé typy textilií. Využívá se převážně u funkčních a polyesterových triček, dresů, reflexních vest a bund. U bílého textilu docílíme 100% barevnosti. Potisk již od 1 kusu.

KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ 

VÝŠIVKA - NÁŠIVKA

Výšivka představuje jeden z nejkvalitnějších způsobů prezentace motivu, vhodný zejména pro prémiové textilie nebo pro trička a polokošile s vyšší gramáží. Odolává vysokým teplotám, proto se často používá i na pracovní oděvy. Její variantou je nášivka. V tomto případě se motiv vyšije na samostatný kus látky, který je následně aplikovaný na produkt.

výšivka již od 1 ks

 KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ 

   POTISKNUTELNÁ NÁŠIVKA

Potisknutelná nášivka je vytvořena tiskem na podkladovou látku, která je poté našita na cílový textil. Tento postup umožňuje přenášet motivy s vysokou mírou detailů a barevnou sytostí, což je zvláště vhodné pro komplexní grafiky a obrázky, které nejsou vektorově zpracovatelné.

 od 1 kusu

 KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ 

 

Prohlédněte si textil, již opatřený potiskem/ výšivkou ZDE!  /   Orientační CENÍK ZDE!

Sídlíme v Liberci, kde si všechny technologie můžete prohlédnout. Rádi Vám poradíme s výběrem.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

Návod na praní:

Abyste měli z našeho výrobku co největší radost, prosíme, pozorně si přečtěte následující instrukce.

  • prát při max. teplotě 30°C na ruby
  • žehlit při nízké teplotě
  • nesušit v sušičce
  • nečistit chemicky
  • nebělit
  • žehlit obráceně potiskem dovnitř
  • neprat s tekutými pracími prostředky
  • při praní nepoužívat aviváž
  • pro úplné ztuhnutí lepidla je nutné po dobu 10 dní od  tisku na textil zamezit jeho praní. 

Výdejní místo a vzorková prodejna značky ADLER a PORTWEST -  Na Perštýně 325/38 460 01, Liberec 4

 

Provozní doba:
Po, St - 17:00 h
Út , Čt, Pá - 16:00 h